НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ ЧИЈ ЗАДНИК Е ОВА: Врвната убавица покажа како навистина изгледа – сите се во ШОК! (ФОТО)

30 ноември, 2020
sara

Нон стоп е во гаќички, на нејзиниот Instagram има само голи слики… добро, што е ова сега?!

Манекенката Сара Сампајо „не е риба“!

Вака главно звучат коментарите на нејзината последна објава на Instagram на која, како безброј пати порано, позираше во костим за капење.

Сепак, моделот што го гледаме на модните ревии со години го фотографираше „некој што, за разлика од неа, не користеше Фотошоп“.

“Што е ова?! Ти не изгледаш вака! Или не лажеш нас на Instagram или само го поправаш г*зот во Фотошоп – објасни?”, гласеше само едно во морето на барања од следбениците на убавата Сара Сампајо.

Вака изгледаше пред само неколку дена кога ја фатија папараците:

  А, вака изгледа кога ќе ги соблече тие црвени хеланки!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi