Неодоливата руска манекенка ГОЛА чита книга на ливада! (ФОТО)

18 јуни, 2020
тт

Руската манекенка и поранешна „зајачица“, Викторија Одинцова, на повеќе од 5 милиони следбеници прикажува ново видео и фотографија.

Таа беше фотографирана на зелено поле читајќи книга!

Убавицата и девојка на шампионот во Формула 1, Луис Хамилтон, освен очила за сонце, не носи ништо повеќе!

Викторија го привлече вниманието на јавноста кога се искачи на кулата Кајан во Дубаи без никаква стручна помош само заради ризичното стрелање!