Непрепознатлив! Џуд Лоу ги изненади сите со новиот имиџ

17 август, 2020
1293603

Познатиот 47-годишен британски актер прв пат се појави во јавноста, откако неговата 33-годишна сопруга Филипа Коан пред неколку месеци беше видена во крајна фаза на бременоста, а тој успеа да ги изненади сите со својата нова слика со видливо подолга коса и густа брада.

Џуд Лоу беше забележан од папарацо фотографите кои овој викенд го „фатија“ на градските улици во Лондон, каде беше да џогира во спортско издание.

Веста за пристигнувањето на бебето пристигна во мај оваа година, а од неговиот брак со британската дизајнерка Сади Фрост, Џуд Лоу има два сина и ќерка – Рафрети (23), Руди (17) и Ирис (19).

Од кратката афера со манекенката Саманта Бурк, британскиот актер има 10-годишна ќерка Софија и петгодишна ќерка Ада од врската со пејачот-текстописец Кетрин Хардинг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris