Нереален кадар на жешката Изабел! Таа е снимена во дрзок костим за капење, а она што го прави со својот задник е неверојатно! (ФОТО)

13 октомври, 2020
иза 4

Бразилската манекенка и поранешен ангел на Викторија Сикрет, Изабел Гулар (35) ги воодушеви своите обожаватели со дрско видео во кое го истакна својот совршен задник.

Имено, една од најубавите жени на денешницата објави видео на социјалната мрежа Инстаграм во кое ги истакна облините за кои сонуваат многу мажи и чијашто структура на тело е воодушевена од скоро сите жени.

Овој пат го фотографираше своето сончано и совршено тело додека лежеше на душек на надувување во базенот и по тој повод носеше многу интересен жолт костим за капење кој само со панделка и ги покриваше задникот, додека настрана имаше налепници во форма на женски усни. Носеше очила за сонце со жолти образи на главата и цело време гледаше во нејзиниот мобилен телефон.

Заводливата Изабел, на задоволство на многу припадници на посилниот пол, легна на стомак и покажа совршено обликувана позадина, како и бронзен тен, а на крајот од видеото им испрати сочен бакнеж на своите придружници.