Неверојатно! Погледнете го новото видео на Бела Хадид од кое ќе ви потечат лиги

29 мај, 2020
bela

Познатата манекенка Бела Хадид им се пофали на фановите за нејзините кулинарски вештини и покажа колку е вешта во кујната.

Бела слушаше музика и подготвуваше бургер, но не го откри рецептот, за кој беа заинтересирани многумина од нејзините следбеници.

Кога гоподготви, го стави во чинија со помфрит, се сликаше со нејзиниот оброк и ја сподели фотографијата со фановите.

На многу луѓе му се допадна бургетот на Бела, па посакаа да го пробаат.

– Посакувам да можам да го јадам додека правиш уште два. Кралицата на бургерите – пишува во коментарите.