НЕВОЛЈИ ВО РАЈОТ- Бракот на Џесика Алба по 12 години во сериозна криза

12 ноември, 2020
alba

Што се случува со нив?

Бракот на омилената актерка, 38-годишната Џесика Алба и нејзиниот три години постар сопруг, продуцентот Кеш Ворен, трае веќе 12 години, што е вистинско чудо за Холивуд. Меѓутоа, ако треба да се верува на списанието „Life&Style“, се чини дека во односот на убавата актерка и нејзиниот сопруг не цветаат рози и дека нивната врска, во која имаат три деца, е во сериозна криза.

Имено, веќе во февруари годинава, списанието „Women’s Day“ известуваше за проблемите во нивниот брак. Актерката тогаш често можеше да се види во јавноста без прстен на нејзината рака, а нејзините пријатели потврдија дека таа и нејзиниот сопруг во последно време „се расправаат за секоја ситница“, за што е виновна наводната преголема работа на Џесика. Во меѓувреме, нивниот брак се најде под силен притисок поради lockdown-от и мерките, како и фактот дека тие поминале многу време заедно дома, откри извор близок до парот, тврдејќи дека нивните кавги се засилиле до тој степен што Џесика отишла сама со децата на крајот на летото на летен одмор, само за да се извлече од нејзиниот сопруг.

Имено, Џесика ги однела децата на одмор во Вајоминг, земја полна со природни убавини каде музичарот Канје Вест исто така купил голем ранч, но Кеш не бил со нив, што доволно зборува за состојбата на нивниот брак, смета изворот. „Тие се однесуваат како да се совршен пар, но вистината е далеку од тоа. Како тоа го оставија надвор од семејниот одмор? Вистина е дека Кеш многу ја нервираше Џесика за време на карантинот “, рече тој, додавајќи:„ Во еден момент таа нагло ја напушти куќата со децата и тргна на пат затоа што требаше да се одмори од сопругот. Има сè помалку трпеливост за него ‘.

Од друга страна, порталот „Gossip cop“ тврди дека нема докази дека сопругот на Џесика не бил со нив на одмор. Фактот дека тој не е на фотографиите што Џесика ги објави на своет Instagram Story за време на одморот, „Gossip cop“ многу едноставно го толкува Некој мораше да го фотографира семејството и таа должност очигледно падна на Кеш. Портпаролите на двојката ги отфрлија и тврдењата дека бракот на Џесика бил во криза. Да потсетиме, актерката и продуцент отпловија во брачното пристаниште во 2008 година, по четири години врска. По само два месеци, тие ја добија ќерката Онор Мари, три години подоцна, ќерката Хевен Гарнер, а на почетокот на 2018 година го добија синот Хејс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi