Невозможна мисија: Том Круз вози фичо!

16 октомври, 2020
том

Ново продолжение на популарната шпионска серија, под работен наслов „Вага“, моментално се снима во Италија, а на улиците на Рим, локалните жители можеа да видат необична бркотница со автомобили претходните денови.

Имено, Том Круз, со својата нова партнерка во филмот, актерката Хејли Атвел, имаше вистинска потера низ главниот град на Италија, во мал жолт фиат, популарен во нашата земја „Фичо“.

И ова не е прв пат ефтин модел на автомобил, модерен на нашите простори, да се најде во еден од холивудските блокбастери.

Се сеќавате на сцената од хит филмот „Умри тешко“, каде Брус Вилис и Самуел Џексон возат „Југо“. Останаа без својот автомобил во потера и бараат други да продолжат, а го наоѓаат и жолтиот „Југо“, кога Самуел ќе ги скрши и запали жиците. Потоа го возат „Југото“ преку познатиот мост Бруклин.

Исто така, во серијата „Осветлување на месечината“, и повторно Брус Вилис, овој пат доби „Југо“ како подарок.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum