Незамислив луксуз за многумина: Оваа фотографија открива како живеат Кајли Џенер и нејзината ќерка

16 јули, 2020
kajli i stormi

Кајли Џенер уште еднаш докажа дека таа и нејзината ќерка Сторми живеат во незамислив луксуз за многумина.

Старлетата објави фотографија од нејзината ќерка со мини ташна Louis Vuitton, чија вредност е проценета на 2.000 долари. „Најкул бебе досега“, напиша таа веднаш под фотографијата на двегодишното девојче.

View this post on Instagram

coolest baby to ever do ittt⛈🤍🤍

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Фотографијата собра скоро два милиони лајкови за еден час, а фановите на Кајли се восхитуваа колку е Сторми „stylish“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi