14 август, 2020

Кајли Џенер уште еднаш докажа дека таа и нејзината ќерка Сторми живеат во незамислив луксуз за многумина.

Старлетата објави фотографија од нејзината ќерка со мини ташна Louis Vuitton, чија вредност е проценета на 2.000 долари. „Најкул бебе досега“, напиша таа веднаш под фотографијата на двегодишното девојче.

View this post on Instagram

coolest baby to ever do ittt⛈🤍🤍

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Фотографијата собра скоро два милиони лајкови за еден час, а фановите на Кајли се восхитуваа колку е Сторми „stylish“.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Незамислив луксуз за многумина: Оваа фотографија открива како живеат Кајли Џенер и нејзината ќерка
Горе