Ники Минаж ГОЛА: Се соблече па побара совет од фановите!

19 јуни, 2020
jxx2gojx-169.png

Кралицата на рапот, како што многумина ја нарекуваат, не се двоумеше да покаже малку повеќе кожа отколку што сме навикнати.

Контроверзната американска раперка Ники Минаж секогаш привлекува големо внимание кога станува збор за нејзините објавувања на социјалните мрежи.

И овој пат, реакцијата на публиката не изостана, со оглед дека фотографијата што таа ја објави беше доста експлицитна.

Имено, Ники е целосно гола на фотографијата, а покриени се само нејзините брадавици, и тоа не целосно. Во таа пригода, таа се фалеше за големината на градите и напиша:

– Ако носите тројна корпа Д / троен Е кошница или можеби дури и поголем број, која големина на градник е всушност за вас? Прашувам за пријателка.. – напиша Ники во описот на нејзината фотографија.