Никогаш не би помислил дека ќе се омажи за принц! Поранешниот тренер ја „издаде“ Меган Маркл: Еве што навистина правела порано!

25 мај, 2020
меган 1

Бидејќи биографијата што Меган Маркл некогаш им ја испраќаше на работодавците се појави во јавноста, деталите малкумина ги остави луѓето рамнодушни. Кога ја пишувала, јавуваат странски медиуми, таа имала 24 години и изјавила дека е висока 167,5 см и тежела 51 кг. Течно зборува француски и шпански јазик, додека англиски зборува со дури три акценти – Аргентински, Француски и Јужен.

Таа играше степ, џез и балет, а исто така беше вклучена во воените вештини, особено за време на снимањето на серијата „Suits“. Во тоа и помогна Џорџ Бланко, кој призна пред локалните медиуми дека „Меган не личела на некоја што ќе стане принцеза денес или утре“.

„Ја тренирав Меган кога беше во Торонто, за време на снимањето на серијата „ Suits“. Вежбавме боречки вештини, малку бокс и кикбокс. Таа беше одлична, одлично се согласувавме и разговаравме на шпански! Никогаш не би помислиа дека таа ќе стане принцеза… “, рече тој.