Никогаш не сте ги виделе вака: Вака Викторија му го честиташе роденденот на својот сопруг!

4 мај, 2020
Naslovna

Видео кое ги разнежни сите.

Викторија Бекам често ги споделува своите семејни моменти на својот Инстаграм профил и сега направи мала видео компилација за роденденот на нејзиниот сопруг, Дејвид Бекам.

Фудбалерот денес го слави својот 45 роденден, а љубовта што ја започнаа пред 20 години сè уште цвета.

Погледнете го видеото!

Во продолжение и како Дејвид ги дува свеќите на тортата