Никој како неа: Гламурозната русокоса е тешко да не се забележи!

2 ноември, 2020
парис

Богатата наследничка и реалити sвезда Парис Хилтон еднаш ги полнеше колумните во весниците со нејзините бројни скандали, но одеднаш се повлече од очите на јавноста и не ја гледавме долго време.

И покрај глобалната пандемија, многу славни личности како Хајди Клум, Ешли Бенсон или сестрите Џенер не можеа да одолеат а да не слават Ноќ на вештерките…

Парис не ја пропушти можноста да се маскира во феникс, секако на нејзиниот гламурозен начин.

Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton

Скапите штикли не се за секого – чинат 830 фунти, а имаат необичен детал во форма на минијатурен череп на многу висока потпетица.

Paris Hilton

Патем, Парис во документарниот филм „Ова е Париз“, откри дека таа не е само глупава девојка, како што многумина ја перцепираат.

„Јас го изградив тој штит околу себе и таквата личност да се кријам зад нив, бидејќи поминав толку многу што едноставно не сакав ни да размислувам за тоа“, објасни неодамна за Њујорк Тајмс која е Парис Хилтон, каква што знаеме во изминатите дваесет години.

Денес, 39-годишната Париз поминува 250 дена во годината патувајќи низ светот како една од најплатените женски диџеи во светот, заработувајќи до 1 милион американски долари за 4-часовен комплет, а под нејзиниот бренд дури 19 линии на производи, вклучувајќи облека, чанти, чевли , очила за сонце, долна облека, облека за капење и часовници. Исто така, има линија ProD.N.A за нега на кожата која вклучува креми за очи, гелови за чистење на лице и серуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi