Никол Кидман: „Хју и јас имаме одлична хемија“

7 ноември, 2020
нини

Глумат заедно за прв пат, но хемијата што Никол Кидман и Хју Грант ја имаат на екранот е вистинска и неверојатна. Сепак, тоа е само одлична глума што дуото ја покажа во нов формат, досега за нив сосема невообичаена. Големите филмски sвезди се главните ликови на серијата ‘Breakdown’ (The Undoing), психолошки трилер кој неодамна беше премиерно прикажан на HBO. Таа е психолог, тој е онколог и приказната се комплицира по ненадејното убиство на жената со која размени бакнеж во лифтот… Како Никол ја опишува својата прва соработка со Хју, дознајте подолу.

Дали само што го запознавте Хју или се знаевте претходно?

Се запознавме во 20-тите години на една вечера. Тогаш беше со Лиз. Сестра ми беше исто така присутна. Мислам дека разговаравме долго. Тоа беше прв пат да се сретнеме. Во еден момент сакав да играм помала улога во филмот „Всушност љубов“. Не се сеќавам веќе што, но тоа не беше голема улога. И навистина сакав да ја играм улогата што ја играше Џулија Робертс во филмот „Верувам во ажљубов“, но не бев доволно славна и талентирана за да ја добијам тогаш. И, сега, нашите патишта се сретнаа.

nicole kidman

Ваша идеја беше да го поканите Хју за улога во серијата?

Веднаш штом го прочита сценариото, режисерката Сузана Биер рече дека дефинитивно мора да го повикаме Хју. Јас и реков дека тој никогаш нема да се согласи затоа што тој не сакаше повеќе да глуми, а таа само возврати: „Хм, мислам дека ќе стори. Јас го чувствувам тоа. Ќе разговарам со него и ќе го натерам да се согласи “.

Имате одлична хемија на екранот.

Па, ми се допаѓа. Затоа, не беше тешко да се играат сите тие сцени. Се сеќавам кога снимавме сцена во спалната соба, јас лежев на креветот, разговарав со Сузана … Не знам како да го наречам, имаме слична смисла за хумор. Всушност, имаме одлична хемија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi