Никол Кидман има добра причина да биде љубоморна на својот сопруг!

22 декември, 2020
nikol

Неодамна излегоа вести дека 30-годишната британска пејачка Рита Ора ќе се приклучи на реалното шоу „The Voice Australia“ како член на жирито, а извор вели дека познатата австралиска актерка, 53-годишната Никол Кидман, воопшто не и се допаѓа. Очигледно таа веќе чувствува силна љубомора дека нејзиниот сопруг, 53-годишниот пејач Кит Урбан, кој исто така е член на жирито, ќе помине „премногу“ време во близина на згодната и млада пејачка, и има добра причина за тоа.

Извор близок до австралиската актерка и пејачка откри дека Никол не одобрува Кит да учествува во шоуто веќе неколку сезони. „Не е како да му требаат пари. Но, тој го прави тоа за да ја зголеми популарноста и продажбата на неговите албуми.

Никол секогаш вели дека учеството во шоуто „го инспирира“, рече изворот, додавајќи: „Кит, се разбира, се колне во Библијата дека ништо нема да се случи меѓу него и Рита, но Никол не е загрижена за него, туку за Ора“. Имено, Кит веќе падна на шармот на поубавите членови на жирито во шоуто, па не е изненадувачки што неговата сопруга не може да ја запре нејзината љубомора, објасни изворот.

Rita Ora

Да се потсетиме, Никол и Кит се во брак 14 години и издржаа сè, па сигурно ќе преживеат уште една сезона од реалното шоу. Силата на нивната врска ја даваат и нивните две деца, 12-годишната ќерка Сандеј и тригодишната Фејт, додека Никол од претходниот брак со актерот Том Круз има две посвоени деца, 27-годишната Изабел Џејн и двегодишниот помлад син Конор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris