Никол Кидман позираше во неверојатно издание и ја покажа нејзината фит линија на 54 години!

22 ноември, 2020
nikol-kidman-830x0 (1)

Актерката Никол Кидман е во шестата деценија од животот, а таа се грижи за својата линија. Холивудската ѕвезда покажа дека е во добра форма позирајќи во природа во спортска комбинација. Имаше маица горе, а хеланки долу. Никол доби бројни комплименти заради својот изглед. „Секоја година изгледаш помладо и помладо“, и напиша еден обожавател. Еве ја фотографијата:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi