Никол Шерцингер го покажа стомакот, фановите се убедени: Ова е труднички стомак!

25 септември, 2020
nikol

НИКОЛ Шерцингер на својот Инстаграм објави фотографија и видео на кое позира во жолта тренерка која и го открива стомакот.

42-годишната пејачка ставила само неколку емотикони во описот, но нејзините фанови наскоро започнале да шпекулираат во коментарите дека пејачката е бремена.

View this post on Instagram

💛💋✨

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

„Дали си бремена“, „Те сакаме идна мајка“, „Погледни ја твојата идна мајка“, „Овој стомак не може да се направи од храна“, „Ова е труднички стомак“, се само дел од коментарите.

Дополнително сомневање дека Никол е бремена е поттикнат од фактот дека пејачката ја избришала фотографијата под која напишале дека е бремена и потоа повторно ја објавиле.

Пејачката од Пусикет Долс е во врска со рагби sвездата Том Еванс, кого го запозна на снимањето на серијата Х Фактор.