Никол Шерцингер повторно привлече големо внимание: „Таа е најсекси жена на светот!“

29 ноември, 2020
profimedia-0486021116


Прекрасната пејачка, 42-годишната Никол Шерцингер, стана вистинска сензација откако беше фотографирана од фоторепортерите за време на утрински тренинг во парк во Лос Анџелес. Музичарка родена во Хаваи пленеше благодарение на нејзината флексибилност и одлична фигура, што беше особено видливо во нејзината спортска облека.

nicole scherzinger


„Таа е најсексапилната жена на светот. Само да можам да поминам еден ден со тебе, Никол “, рече обожавател на социјалните мрежи. Инаку, Шерцингер неодамна изјави дека е посреќна од кога и да е, и сето тоа благодарение на рагби sвездата Том Еванс, со кој е во врска веќе некое време. Неодамна се шушкаше дека парот чека бебе, но тој наскоро ги демантираше тие гласини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi