Ништо испод 190 цм: 10 високи мажи на кои главата би им ја потпрале на телото

30 април, 2020
Naslovna

Тие се згодни, впечатливи, шармантни, славни, успешни и – најмалку 190 сантиметри високи. На едно место, собравме 10 предвремени славни личности кои се доволно високи за да ги освојат женските срца.

Бен Афлек, Џејсон Момоа, Крис Хемсворт, Лиам Нисон, Двејн Џонсон, Џои Манганиело, Арми Хамер, Том Велинг, Александар Скарсгард и Џон Корбет го имаат она што многу жени го привлекуваат кај мажите – висина.

И не е новост што висината е адут на еден голем човек затоа што со високи мажи, жените се чувствуваат некако заштитено и едноставно добро. Собравме фотографии од 10 славни убави мажи високи 190 цм и на чии гради со задоволство би ги одмориле главите.