Нивес Целзиус го стави задникот во преден план: Нема да верувате што направи! (ФОТО)

10 мај, 2020
нивес 2

Нивес Целзиус ја користи секоја можност да биде во центарот на вниманието, па така и овој пат таа објави фотографија на својот Инстаграм профил, а коментарите само се нижат. Таа позираше во провокативен црвен костим за капање, со задникот во преден план.

„Тренингот е позабавен во боја. Денес сум црвена“, напиша Нивес.