Нивес немилосрдно го нападна водителот Далибор Петко!

11 август, 2020
асасасаНивес Целзиус објави видео на Инстаграм, подготвено од нејзиниот долгогодишен пријател Далибор Петко.

Имено, додека таа уживаше во сончање на терасата, водителот истури ладна вода врз неа. Шокирана, Нивес врескаше и почна да го повикува нејзиниот пријател со разни имиња. „Непредвидлив не си нормален… Морон. Како си толку глупав, ужасно. Всушност, ти си идиот “, рече пејачката во делот што не беше цензуриран заради пцуењето, додека Петко само се смееше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris