Нов ПРЕДИЗВИК: Биди убава под туш! Празник за очи за сите мажи!

6 август, 2020
Annotation 2020-08-06 221828

На славните не им требаат многу причини да се фотографираат, а британските старлети прифатија нов тренд на позирање во бикини или дури и топлес во туш, а нивните секси фотографии дефинитивно го привлекоа вниманието.

Летото охрабри многу sвезди да се упатат кон егзотични дестинации, но сликите со палми на плажа веќе не се тренд – сега летото е евоцирано од секси фотографии во туш, барем судејќи според изворите на Инстаграм.

Трендот го започна Џиџи Хадид минатото лето, кога позираше во туш на одмор во Грција.

Seksi poziranje ispod tuša

Во последниве денови, британските starsвезди и старлети објавија бројни фотографии на кои позираат под млаз вода во бикини.

Очигледно дека сакаат да го покажат своето тело.

И секоја причина за тоа е добра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris