Нова криза за Мила Кунис и Аштон Кучер

8 јули, 2020
Capture 1

Разликите не се приметуваат

Мила Кунис веќе некое време размислува на развор, откривајќи им на своите пријатели дека нивните односи веќе некое време и не се баш најдобри. Различни карактери и краткото време кое заедно го поминувале го доведоа овој брак на самиот рав, открива Gossip Cop.

Живеат одвоен живот

Веќе некое време кружат гласини дека парот не функционира, дека подолго време се посветени на сопствените животи, работејќи на одредени кариери и не го поминуваат времето заедно како семејство.

Откако работите станаа “густи”, парот сепак се потруди да го спаси бракот, подобро токолку веднаш да се откажат од заедничкиот живот и разделување на семејството.

View this post on Instagram

Hey 👋🏻 How is the weather today?

A post shared by Mila Kunis (@milalkunis) on

Помош од брачен советник

Долго време во бракот се борат со милион проблеми и несогласности. Помеѓу првите проблеми која ги доведе до крајот е продавање на луксузниот стан во Лос Анџелес. Но, со време се пчојавиле и други прблеми меѓу кои сега се изразува нивната различност во карактерите и невозможно сложување.

Освен што со нивното однеувања, двајцата се доведоа до лудила, Мила јавно признава дека нејзиниот емоционален слом допринела и гризење на совеста што ја “расипала” деветгодишната врска со Макалај Кулким, со кја беше во врска, пед сегашниот сопруг.

Аштон е посветен исклучително на преоптеретеноста на неговиот распоред и се фокусира на себе, што неговата сопруга додатно се нервира во момените кога и е потребна емоционална поддршка и помош околу децата.

Работите во последно време тргнаа на подобро, но и понатаму ќе треба да работат на довербата и заедничко мислење. Потсетуваме, парот кој е во брак од 2015 ја има 4 годишната ќерка Вјат и двегодишниот син Димитри, неколку пати се најде на мета на медиумите кој пишуваа за проблемите во нивниот брак. Моментално се наоѓаат во изнајмен стан, а во тек е нивната иградба на “домот од соништата” на Беверли Хилс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi