Нови детали околу врската помегу Бред Пит и Никол: Тие флертувале пред сите и не го криеле интересот!

3 септември, 2020
брет пит


Продолжуваат да се појавуваат нови информации за врската помеѓу Бред Пит и неговата нова наводна девојка, манекенката Никол Потуралски, која е во брак и со која помина романтичен одмор на југот на Франција.

Иако неодамна беше објавено дека 56-годишниот Бред Пит повторно се бакнува по разводот со Анџелина Џоли, и младиот 27-годишен модел Никол Потуралски, со кого овие денови беше на југот на Франција на романтичен одмор, се чини дека нивното познанство трае многу подолго.

Извор близок до двојката тврди дека се познаваат најмалку една година, а за прв пат биле видени заедно на една забава во август 2019 година, по премиерата на неговиот филм „Еднаш и едно време во Холивуд“.

„Тие флертуваа пред сите, не криејќи го својот интерес еден кон друг“, открил изворот, додавајќи дека оттогаш тие често се дружеле во Лос Анџелес и Франција. Првите заеднички фотографии на кои тие разговараат и се смеат во ВИП-секцијата на Холивудскиот сад, за време на концертот на Кание Вест во ноември минатата година.

View this post on Instagram

🐥🐥

A post shared by Nico (@nico.potur) on


Нивната последна средба се случи пред неколку дена во Шато Миравал, француски имот и лозје што Бред Пит го купи со неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли уште во 2011 година. „Уживаа на годишниот одмор, исто како што секогаш уживаат во друштвото заедно на нивните патувања“, рече изворот, додавајќи: „Таа го освои затоа што е паметна и вредна, но исто така и забавна.