Нови папарацо фотографии на Леo Ди Каприо и 22 години помладата убавица во секси кроп-топ без градник (ФОТО)

16 октомври, 2020
o_9052719_1024

Ја однесе убавата Камила Лео на вечера во еден италијански ресторан, а таа го надополни „мекиот садо мазо“ кожен изглед со кроп-топ без градник.

На големо жалење кај многу жени, во врската на Ди Каприо со 22 години помладата убавица му цветаат рози.

Неговата врска со 23-годишната актерка и модел Камила Мороне, наводно, се зајакнале за време на заедничкиот lockdown во услови на пандемија на коронавирусот. Тие се во врска веќе три години, па многумина со право се прашуваат дали е тоа тоа, дали Ди Каприо конечно ќе го купи прстенот и ќе застане пред олтарот. Засега нема потврда за оваа шпекулација, но очигледно е дека љубовта цвета, па таквото одвивање на настаните не би изненадило никого.

Но, Леонардо Ди Каприо (45) и привлечната Камила конечно го напуштија своето гнездо и излегоа заедно на вечера во популарниот италијански ресторан Giorgio Baldi во Санта Моника, Калифорнија.

Не можеа да го сокријат своето дружење, па папараците ги пречекаа во првата грмушка.

Леонардо беше облечен во вообичаена секојдневна облека, темно сина јакна и пар темни фармерки. Имаше спуштено црно капа за безбол над лицето за да се скрие од трепкањата на фотоапаратот.

Од друга страна, Камила блескаше во својот аутфит, кој го состави без градник кој би ѝ пречел. Таа носеше тесен бел кроп-топ кој ги оцртуваше нејзините брадавици, а го комбинираше со долго црно кожено здолниште и црни чевли со вртоглаво висока пета.

Овој „мек изглед на садо-мазо“ го надополни со црна кожна јакна.

Камила и Леонард медиумите првпат ги споија во декември 2017 година, но се чини дека оттогаш нивните односи се зацврстија, па дури и го следеа на Оскарите во февруари, каде што беше награден неговиот филм „ Беше еднаш во Холивуд“ со повеќе Оскари.

Иако ѕвездата на „Revenant“ е често позната во јавноста како осамен волк, тој се чини дека сè повеќе ужива во општеството за време на пандемијата.

– Обично е многу независен, поминува многу време со пријателите, но поради затворањето најмногу време минуваше со Камила. Обожава да биде со неа, изјави анонимен и добро информиран извор за „ People “ во јуни.

На еден од следните големи проекти, Леонардо повторно ќе соработува со неговиот стар пријател Мартин Скорсезе.

Тој треба да глуми во историскиот криминален филм „Killers Of The Flower Moon“, базиран на истоимената книга на Дејвид Гран за истрагата на ФБИ за убиствата на членовите на Осаж, откако беа откриени нафтени полиња на нивната земја.

Лео ќе глуми еден од луѓето вмешани во племенските убиства, додека другата голема sвезда во филмот ќе биде Роберт Де Ниро.

Ди Каприо исто така објави дека глуми во уште два проекти на Скорсезе, вклучително и биографски филм за претседателот Теодор Рузвелт и адаптација во мини-серијата на вистинскиот криминалистички роман „ Тhe Devil In The White City “, во кој ќе го игра серискиот убиец  Др. Х. Х. Холмс.

Не е ни чудо што оваа љубов помеѓу Скорсезе и Ди Каприо како актер работеше на некои од најценетите филмови на Скорсезе до сега во последните две децении, вклучувајќи ги и „Gangs Of New York“, „The Aviator“, „Shutter Island“ и „The Wolf Of Wall Street“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum