Новиот филм со Шарлиз Терон е еден од 10те најпопуларни филмови на Нетфликс некогаш

22 јули, 2020
Annotation 2020-07-21 233017

АКЦИСКИОТ трилер The Old Guard во кој глуми Шарлиз Терон е еден од 10те најпопуларни филмови на Нетфликс.  

Исто така, ова е првпат една афроамериканска режисерка да се најде на овој список. Таа вест ја потврди и портпаролот на Нетфликс на Твитер.

“The Old Guard ги руши сите рекорди. Овој филм во кој глуми Шарлиз Терон се најде меѓу првите 10 најпопуларни на Нетфликс некогаш- а Џина Принц-Битвуд е првата афроамериканска режисерка на овој список”, пишува на официјалниот Нетфликс профил.  

Шарлиз Терон во филмот е дел од тимот платеници кои се разоткриени, после што се принудени да се борат за своите животи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi