Нурнал на 26 метри длабочина, а она што го снимил таму го одзема здивот

10 ноември, 2020
profimedia-0567581604-1-e1604918979824 (1)

Овој нуркач нуркаше на длабочина од 26 метри во Менорка, Шпанија. Фотографиите од неговиот потфат привлекоа големо внимание бидејќи на местото на неговото нуркање, зрак светлина во океанот создаде сцена која изгледаше како да е од некој научнофантастичен филм. „Не, нуркачот не беше киднапиран од вонземјани“, рече фотографот Виктор де Валес Ибањез (32), кој снимаше сè со камера.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi