Облини и долен веш во преден план: Ким Кардашијан со нов стил кој се граничи со дегутантен!

19 октомври, 2020
297557_profimedia0503569074_ff

Риалити sвездата и претприемачка Ким Кардашијан ја интригира јавноста со години, како во однесувањето, така и по специфичниот начин на облекување, кој често знае да биде на работ на пристојност. Иако е трендсетер следен од милиони девојки, Ким се осмелува да воведе предизвикувачки трендови. Тоа е длабоко деколте на грбот, кое достигнува до долната облека, а овој пат „танга гаќите“ се кренати високо, за да бидат во преден план.


Облините беа во вистинскиот план, а коментарите на следбениците беа поделени. Некои се воодушевени од овој смел стајлинг, додека други отворено велат дека е на работ да стане одвратен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort