Обновена љубов? Излегоа пораки од Џенифер Лопез и Бен Афлек

15 септември, 2020
јени


Таа е една од најубавите жени на светот, а е најпозната по нејзините славни атрибути на кои ретко кој останува имун. Латино дивата, 51-годишната ennенифер Лопез беше и останува тивко страдање на многу мажи во текот на нејзината долга кариера. Неколку пати даваше шанса за љубов, а зад неа стоеја три неуспешни бракови, па дури и четири прекинати свршувачки. Двојката се сврши наскоро откако се запознаа и започнаа да планираат венчавка во Санта Барбара. Афлек издвои околу 2 милиони долари за прстенот, а дијамантот беше во розова нијанса. Целокупната церемонија беше откажана, во 2004 година, неколку месеци пред датумот, и веридбата беше прекината. Иако неколку години подоцна Бен изјави дека Џенифер го уништила, според извештаите на странските медиуми, тој неодамна се обиде повторно да стапи во контакт со неа.

„Двајцата се случија во погрешно време. Едноставно, имаше многу пречки меѓу нив, но тие никогаш не криеја дека станува збор за вистинска убов. Тие толку страсно се сакаа, а понекогаш токму тоа беше проблемот. Но, откако Бен слушна дека има проблеми со неговиот сегашен свршеник, Алекс Родригез реши да и испрати порака. Тој напиша дека многу му е жал што минува низ тежок период и дека мисли на неа. Тој и рече дека би сакал да се видиме и дека сепак може да има шанса да поправи некои работи од минатото. Иако е во среќна врска со актерката Ана де Армас, ако ennен му кажеше дека сака да го види, тој ќе ја прекинеше врската и повторно ќе ризикуваше “, рекол извор близок до актерот и го открил одговорот што му го испратила Лопез. ‘Таа напиша дека нивното време поминало, дека повеќе не чува никакви чувства кон него и го молела да не и прави повеќе проблеми. Сепак, на крајот од пораката беше напишано: „Бен, ти посакувам многу среќа, жал ми е што не успеавме“. Иако Бен беше шокиран, тој рече дека очекува таков одговор ‘, заклучил изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi