Очајна мајка – не може да ја поднесе девојката на својата ќерка!

30 јули, 2020
cara

Младата манекенка Кара Делевињ обично не го крие својот приватен живот. По раскинувањето со 29-годишната актерка Ешли Бенсон, таа се зближи со манекенката Каја Гербер. Девојките се пријателки уште од порано, но сите почнаа да се сомневаат дека ова не е само пријателство, на што се огласи и нејзината 54-годишна мајка Синди Крафорд, која жестоко се спротивставува на врската, пишува Entertainment Times.

cara delevigne

Неодамна, 27-годишна лезбејка и 18-годишната Каја се шетаа низ градот, цело време држејќи се за раце. Нивната интимност со постојано гушкање и држење на раце ги збунуваше фановите кои дотогаш тврдеа дека се само пријатели. Оваа ситуација ја вознемири мајката на Каја, која инаку нема ништо против за хомосексуалноста на нејзината ќерка, но не е воодушевена од нејзиниот избор на партнер.

cara delevigne

Се чини дека нејзината мајка е склона кон такви мисли со оглед на тоа што не го одобруваше ниту поранешното момче на нејзината ќерка, 24 годишниот комичар Пит Дејвидсон. Иако странските медиуми пишуваат дека мајката прави врева и паничи за новата врска на Кара и Каја, ова не е потрдено во јасноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi