Очекувано или не? Дали знаевте дека актерите од „Friends“ биле во љубовна врска и во приватниот живот?

19 ноември, 2020
friendscast.0.0.1429818191

Ѕвездите од популарната серија „Пријатели“, Метју Пери и Кортни Кокс, биле заљубени еден во друг и надвор од сетот, открива извор близок до двојката.

Двајцата биле во феноменални односи уште откако почнале со снимањето на серијата. Како и на малите екрани, каде глумеле најдобри пријатели, кои се заљубија, а подоцна и венчаа, така било и надвор од сетот. Двајцата секогаш одлично се согласуваа, открива изворот.

„Пери со години беше заљубен во Кортни. Тој никогаш не успеа да ја преболи“, открива изворот, кој додава дека ваквата вест била воодушевувачка за голем број на фанови на глумците од серијата Моника и Чендлер, кои продолжиле да навиваат да станат пар и во приватниот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi