Од жени премина на мажи, а поранешната партнерка ја брани во јавноста!

18 мај, 2020
ешли 3

Актерката Ешли Бенсон е фотографирана пред нејзината куќа додека чекала достава, а таа се појавила во лежерно издание. Пред куќата излегла во бела маица без градник и чорапи.

30 годишната актерка неодамна се раздели од манекенката Кара Делевињ (27), по што била фатена како се бакнува со раперот Г-Изи (30). Делевињ и Бенсон се разделија по двегодишна врска. Обожавателите на Кара веднаш застанале на нејзина страна , но манекенката и актерка застанала во одбрана на поранешната девојка и на сите им рекла да престанат да зборуваат лошо за Ешли.

Бенсон продолжила понатаму, а со раперот се сплеткала откако заедно работеле на обработка на песната “Creep” од групата Radiohead. Неколку пати се фатени заедно, но парот не открил колку долго време е во врска.