ОДМАЗДА? Џенифер Анистон лекува рани со 25 години помлад пејач?!

26 ноември, 2020
profimedia-0439531142

Странските медиуми најавија нова романса на познатата актерка

На омилената актерка во Холивуд, 51-годишната Џенифер Анистон, ѝ се уништи животот во 2005 година, кога нејзиниот тогашен сопруг, актерот Бред Пит, реши да се разведе од неа поради актерката Анџелина Џоли во која се вљуби. Сепак, иако во последниве години имаше многу „шепотења“ за нивното помирување, Бред ѝ зададе нов „удар“ пред неколку месеци, кога се „сплетка“ со младата манекенка Никол Потуралски. Затоа, пишува New Idea, Џенифер решила да најде младо момче, познат музичар.

Имено, споменатиот таблоид пишува дека Џен фрлила око на 25 години помладиот пејач Хари Стајлс, кој се прославил како член на групата One Direction, а реши да ги „спои“ најдобрата пријателка на актерката и колешка од „Friends“, 56-годишната Кортни Кокс.

 „Таа стана пријател со Хари преку Ед Ширан, кој беше многу добар со Кортни на почетокот на својата кариера, тој дури и спиеше со неа неколку пати. Кортни смета дека тие двајца би биле навистина добра двојка. Џен е осамена неколку години и време е таа да најде ново момче, а Хари е идеално „toy boy“. Не сака само Мадона помлади, откри извор близок на актерката.

Покрај тоа, пишува истото списание, Хари еднаш рече дека му се допаѓа Џенифер. Поточно, тој рече дека таа е првата жена што некогаш му се допаднала, а неговото внимание го привлече кога се појави на малите екрани во улогата на допадливата Рејчел, која и денес ги освојува срцата на многу мажи.

Да потсетиме, неодамна светските медиуми објавија за линијата на познатата актерка, поточно за нејзиното драстично слабеење. Причината е наводно нејзиниот колега од сетот на „Friends“, 51-годишниот Метју Пери, кој наскоро планира да објави книга во која ги открива сите детали од својот живот, но и од животот на поранешните колеги. Во тој дух, актерот треба да зборува и за наводната врска со Џенифер, што ја доведе 51-годишничката во многу лоша ментална состојба, што на крајот се манифестираше во драстично слабеење.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi