Она што Ева Лонгорија го имаше на нозе, ги зачуди сите: Некои велат дека претерала!

7 декември, 2020
ева

Актерката Ева Лонгорија пред две години стана мајка на момчето Сантијаго. Од првиот ден не крие колку ужива во мајчинството и колку е среќна. Таа сега својата љубов ја претвори во моден тренд, кој некои го сметаат за бизарен и претеран.

Таа привлече внимание пред неколку дена на улиците во Лос Анџелес. Папараците ја уловија како ги извршува своите секојдневни обврски. Иако во лежерна црна комбинација, со маска и очила, таа откри само еден детал. Имено, од црни трендовски чизми испакнати сини чорапи со посебен детал – фотографија од лицето на нејзиниот син.

Eva u Kanu

Откако стана мајка, Ева скоро никогаш не се одделува од синот, па дури и кога треба, таа го носи со себе неговиот лик насекаде.

Актерката во неколку наврати наиде на критики за воспитување на сопствениот син, па затоа неодамна проговори.

Не сакам да бидам од оние мајки што ќе се појавуваат во медиумите и ќе кажат дека ги легнуваат своите деца во седум бидејќи студиите за развој на мозок така советуваа … Мислам, одлично за тебе, но јас не сум од тие – рече актерката .

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi