Она што го прави принцот Хари е чисто лицемерие: Ќе ја жртвува својата интима и смртта на принцезата Дијана за да заработи за леб!

3 декември, 2020
mkd-451864


Иако публиката ја следи со возбуда, серијата на Нетфликс „Круната“ или „Круна“ во последно време се жестоко критикувани за портретирање на кралското семејство. Во нејзината последна сезона, приказната се врти околу бракот на принцот Чарлс и принцезата Дајана, но неколку упатени лица откриле дека не постои вистина зад приказот на нивните животи. Затоа се повикуваат принцот Хари и Меган да го раскинат договорот со Нетфликс.

princ hari prva izjava - Copy » ekran

Имено, кралскиот пар потпиша мултимилионски договор со гореспоменатиот стриминг гигант, според кој тие ќе бидат креатори на новата содржина на Нетфликс. Но, иако беа повикани да се откажат од зделката со Нетфликс, парот молчи на оваа тема. На крајот на краиштата, бидејќи ниту Хари, ниту Меган немаат работа, ова ќе им биде единствениот извор на приход, и покрај фактот што тие самите би можеле да учествуваат во понатамошното искористување на името на принцезата Дајана, и дека ќе продолжат да ги проституираат своите животи во реално шоу.

Принцот Хари: Никој во семејството не сака да биде крал или кралица |  Кајгана

Така, принцот Хари се наоѓа во агол – останува без леб или сè уште го „продава“ болното сеќавање на неговата мајка, како и неговата сопствена блискост. Во ITV шоуто „Ова утро“, ТВ презентерите Холи Вилоуби и Филип Шофилд разговараа за позицијата на принцот Хари во врска со ова прашање. Двајцата домаќини се согласуваат дека кралскиот пар, а особено Хари, е во „крајно непријатна“ позиција. Тие разговараа и за државниот секретар за култура, медиуми и спорт Оливер Доуден, повикувајќи го Нетфликс да го расчисти прашањето и да постави знак за предупредување „Измислица“ пред да започне секоја епизода.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi