Откако се омажи, славната актерка реши да го продаде станот во Њујорк во кој ги помина изминатите години!

8 декември, 2020
1363412

Откако кон крајот на октомври актерката Скарлет Јохансон и славниот комичар Колин Јост ја крунисаа нивната тригодишна свршувачка и врска, филмската sвезда на Марвел реши да се ослободи од нејзиниот стан во кој живееше со години.


36-годишната актерка не сакаше да се откаже од него и по два неуспешни брака, но се чини дека сега сепак решила да го продаде станот во која поминала толку години. Дали нејзиниот нов сопруг Колин Јост ја убедил да го продаде или нејзината одлука била под влијание на моменталната пандемија што се одвива во светот веќе една година, тешко е да се каже, но сигурни сме дека имотот ќе се продаде за момент.

Scarlett Johansson prodaje svoj luksuzni penthouse
Scarlett Johansson prodaje svoj luksuzni penthouseScarlett Johansson prodaje svoj luksuzni penthouseScarlett Johansson prodaje svoj luksuzni penthouseScarlett Johansson prodaje svoj luksuzni penthouseScarlett Johansson prodaje svoj luksuzni penthouse

Актерката го купи станот за нешто повеќе од 13 милиони долари и инвестираше во него со цел да го реновира и уреди според сопствените желби, а сега се надева дека ќе добие 14,3 милиони долари за него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris