Откриена тајната афера на Меган Маркл! Таа беше во врска со дури двајца мажи кога го запозна принцот Хари!

9 декември, 2020
афера

Животот на Меган Маркл пред да стане член на кралското семејство беше живот што не беше тајна за светот. Имено, поранешната актерка имаше доста многу односи пред да се запознае со принцот Хари, па еден од најголемите проблеми што Британците го имаа со Маркл и нејзината врска со принцот Хари беше нејзиниот минат брак со Тревор Енгелсон, американски продуцент.

Нивниот двегодишен брак заврши со развод, откако Меган побара развод поради непомирливи разлики, иако приказната на Тревор е сосема поинаква. Тој во принцип тврди дека немало несогласувања помеѓу Меган и него, но дека Меган едноставно се „оладила“ и сурово го напуштила.

Сега повторно се појави ново обвинение за Меган Маркл и победникот на Х-фактор Мет Кардл. Така, „Сан“ објави дека Кардл и Маркл разменуваат пораки од 2016 година и започнаа да флертуваат непосредно пред војвотката да се сретне со принцот Хари. .

Кардл своето искуство на флертување со Меган го нарекува многу забавно време. ‘Беше многу чудна ситуација, многу чудна. И навистина не знам како се случи тоа. Се смеев на тоа, но неверојатно е да се размислува наназад ’, сподели.

Наводно, нивната краткотрајна врска започнала во 2015 година кога Кардл го следел официјалниот профил на Војвотката на Инстаграм. Тој тврди дека Меган Маркл го привлече вниманието во серијата ‘Suits’ што се прикажуваше и сè уште се прикажува на Нетфликс.

Но, Кардл ја коментираше ситуацијата за време на гостувањето во емисијата на Лореин Кели. Тој рече дека тоа е само ситница и дека во основа нема ништо меѓу нив. Целата преписка меѓу него и Меган завршила дека тие едноставно престанале да одговараат на едни на други пораки.

Иако се испостави дека Меган престанала да се допишува со Кардл откако го запознала Хари,љубовното минато на Меган Маркл сепак ги загрижува Британците кои не кријат дека имаат проблем со војвотката од Сасекс. Нејзиниот поранешен сопруг Енгелсон наводно им помага на британските медиуми да ги откријат тајните на Меган, но ова се само непотврдени приказни.

Сепак, Меган, наводно, сè уште беше во врска со славниот готвач Кори Витиела кога го запозна Хари, но таа раскина веднаш штом сфати дека работите стануваат сериозни со принцот Хари, а според хронологијата на настаните, Меган била во врска со Витиела и притоа, таа се допишуваше со Кардл. Ова секако не укажува на тоа дека таа го изневерила Хари, но укажува дека и покрај врската со славниот готвач, таа се допишувала со други мажи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris