Откриени детали за специјалната епизода на „Пријатели“

24 јули, 2020
џџџџџџ

Швимер, кој го играше ликот на Рос Гелер, откри дека нема да биде класична епизода од серијата, туку специјална која нема да се снима според сценариото, туку ќе биде во бесплатна форма која се состои од интервјуа и „мали работи што ќе бидат изненадување“. . Специјалната хит серија на NBC требаше да биде готова, но снимањето беше одложено поради пандемијата на коронавирус. „Снимањето ќе започне во август, кон средината на август. Но, ќе почекаме уште една недела или две за да утврдиме дека е навистина безбедно за да се започне проектот “, рече тој во„ Вечерното шоу “, додавајќи дека во случај ситуацијата да се оцени како ризична, тој дополнително ќе го одложи снимањето.

Во интервјуто, актерот се потсети на самите почетоци на „Пријатели“, и изјави дека тој скоро и не ја прифаќал оваа улога, што подоцна го направи познат, поради неуспехот на претходниот ситкоми што го снимаше. „Снимавме само 12 епизоди од таа серија, и кога тие ја откажаа, си реков на себе си:’ Фала му на Бога. Никогаш повеќе нема да снимам ситком “, рече тој, додавајќи дека се премислил кога слушнал дека Марта Кофман и Дејвид Крејн, авторите на серијата, го напишале ликот на Рос токму за него. Патем, серијата сега е повторно на Нетфликс, каде постојано е на списокот на топ 10 најчести избори.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi