Откриени деталите за шокантната разделба на Сандра Булок и нејзиното заносно згодно момче Брајан Рандал!

21 ноември, 2020
Screenshot_1

Бидејќи е една од најпознатите и најбогатите актерки во Холивуд, со приватниот живот на денешната 56-годишна Сандра Булок честопати се занимаваа таблоидите, но всушност таа ретко им даваше причина да пишуваат лошо за неа. Сепак, како што пренесува entertaintimes.com, неодамна се шпекулираше дека Булок и нејзиното долгогодишно момче, презгодниот фотограф Брајан Рандал, поминале низ „шокантна разделба“.

Таблоидот Woman’s Day прв објави дека Сандра ја занемарува врската со Рандал предизвикувајќи нивно жестоко разидување. Порталот кој ги разоткрива лагите на славните, Gossip Cop продолжи да ја истражува претходно споменатата разделба, но дозна дека очигледната разделба помеѓу љубовниците едноставно се должи на тоа што Булок е во Канада и снима нов филм за Netflix.

„На Брајан му е особено тешко откако ја имаше Сандра само за време на „lockdown-от“. Се чувствува како тој постојано да ги менува плановите кога ќе се врати дома “, изјави извор за Woman’s Day и покрај тврдењата на Gossip Cop.

Понатаму, таблоидот го споменуваше минатото на Рандал, а не е многу светло затоа што момчето на Сандра е поранешен зависник. Woman’s Day, исто така, тврди дека Рандал денес е добар партнер и одлична фигура на таткото на двете посвоени деца на Сандра, но дека има сериозни проблеми со љубомора, не само затоа што Булок многу патува за работа, туку и затоа што нејзините деца се на прво место, а не тој.

Ние веруваме дека физичкиот развој на двојката, особено по периодот на „lockdown-от“, во кој тие беа неразделни, падна тешко, но се чини дека ова се само гласини и дека врската помеѓу Сандра и Брајан е сè уште силна. Булок неколку пати го пофали својот партнер за време на интервјуа за списанија и ТВ-емисии. Всушност, Булок имаше трауматично минато со нејзиниот поранешен сопруг Џеси Џејмс кој немилосрдно ја изневеруваше и верува дека тоа ја натерало да најде голем човек како Брајан Рандал, кој со задоволство ја презеде улогата на татко на нејзините две деца.

Споделувајќи ја својата интимност со списанието InStyle, таа зборуваше за нејзиниот партнер велејќи дека Рандал е многу љубезен и ги става децата на прво место, дури и пред неа. Таа продолжи да објаснува дека Брајан е забавен и дека тој е уште подобар за нејзините деца отколку што знае како да биде и заклучи дека нејзиниот живот е прекрасен со Брајан и нејзините две деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi