ОТКРИЕНO Викторија Бекам имала спонтан абортус

14 октомври, 2020
Screenshot_24

Едни од најпознатите сопружници во Светот, 46-годишната Викторија Бекам и една година постариот Дејвид Бекам, покрај активниот деловен живот, уживаат и во семејната идила.

Поранешната „Спајсица“ и славниот поранешен фудбалер се горди родители на четири деца – д Харпер (9), Круз (15), Ромео (18) и Бруклин (21). Но, ако се верува на таблоидот Денот на жената во Австралија, семејната среќа кон крајот на 2000 година и почетокот на 2001 година беше уништена од спонтан абортус што го имаше Викторија, пишува Story.

“Пред да го роди Ромео, Пош имаше спонтан абортус. Тоа се случи во десеттата недела од бременоста. Таа беше емотивно скршена, но доволно силна за да не се откаже од идејата да има големо семејство. Дејвид исто така беше скршен, но тој се обиде да ѝ го олесни на сопругата во тој период колку што можеше. Тој ги исполни сите нејзини желби и се погрижи таа да биде добро. Светот на секоја двојка, изграден врз среќа во очекување на дете, по спонтан абортус започна да се распаѓа и да се претвора во болка “, вели неименуван извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort