Отворениот брак сепак не успеа – развод од 270 милиони долари!

21 јули, 2020
vil

Иако бракот на Вил Смит и неговата помлада сопруга  Џејд Пинкет Смит, беше познат дека е еден од најстабилните во светот на Холивуд, пред неколку недели сето тоа почна да оди по надолна линија. Откако неговата сопруга признала била во љубовна афера со врсникот на нејзиниот син во исто време, парот отиде на патување на Бахамите, што направи да изгледа како нивниот отворен брак да работи добро. Но, сепак се чини дека секоја измама има своја тежина затоа што парот размислува за развод за кој ќе треба да платат 270 милиони долари, пишува Gossip Cop.

Имено, еден млад американски музичар, 27-годишниот Август Алсина откри дека 51-годишниот Вил Смит му дал зелено светло да има врска со неговата 48-годишна сопруга, која траела повеќе од една година, а неодамна целата вистина исто така излезе во јавноста. На почетокот, навидум презаситениот Вил Смит очигледно не му падна тоа тешко затоа што тој и неговата сопруга отидоа на патување по само една недела. Не е тајна како парот функционира во отворен брак, но изгледа дека ова беше капката што ја прели чашата.

https://www.instagram.com/p/B-nMgjvDGkU/?utm_source=ig_embed

„Бизарниот“ брак, како што многумина го доживеаја, пропадна по шокантната исповед на неговата сопруга Џејд Пинкет. Долги 22 години живеење заедно и одлуката за одвоени домови  очигледно не беше доволна затоа што, како што пишуваат странските медиуми, парот сè уште размислува да стави крај на бракот, што во повеќе наврати беше извор на срам и скандал. Наводно, парот ќе мора да издвои скоро 300 илјади долари за разводот, кој веќе е објавен неколку пати, но сè уште не дадоа никаква потврда за јавноста.

За потсетување, поради бројните кавги и несогласувања, парот неодамна реши да се раздели за некое време и да си даде простор, иако сè уште не се официјално решени за развод. „Вил и Џејд сега се во фаза на тест. Времето ќе покаже дали навистина ќе се разведат, откри неименуван извор близок на овие сопружници. Тие се венчаа во 1997 година и се родители на две деца, 21-годишниот Јаден и две години помладата Вилоу. Покрај тоа, актерот има и 27-годишен син, Треј, кого го доби во бракот со првата сопруга, актерката Шери Зампино.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi