Ова е новиот дом на Аријана Гранде!

21 јули, 2020
ariana grande

По изнајмување луксузна вила во Лос Анџелес со години, се чини дека Аријана Гранде конечно ја пронајде куќата на своите соништа. За луксузната вила во Лос Анџелес, поп-ѕвездата требаше да издвои 13,7 милиони долари.

Вилата се наоѓа во гламурозното одморалиште Битер Стрит и се протега на над 900 квадратни метри. Изградена е пред две години и Аријана ќе биде нејзин прв сопственик. Единствено што малку изненадува во изборот на Аријана е фактот дека куќата не е многу заштитена од очите на јавноста, всушност, речиси секоја просторија може да се види од надвор. Куќата е оддалечена на само неколку метри од улицата.

Во секој случај, Ариана сигурно знае што сака, а куќата е навистина сензационална. Во галеријата подолу ви носиме мала турнеја на имотот.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi