Ова требаше да биде голем ден за семејството на кошаркарската легенда, Kobe Bryant

8 јуни, 2020
800

Gianna Bryant, ќерката на Kobe Bryant, којашто заедно со својот татко трагично го загуби животот во хелихоптерска несреќа, на 26ти Јануари оваа година, денес требаше да ја прослави својата полуматура.

  • Ти честитам на завршеното основно образование. Ќе те сакам засекогаш. Толку многу се гордеам со тебе. Мама. – напиша Vanessa, мајката на Gianna, на својот Инстаграм профил.

Gianna на училиште била многу активна и омилена меѓу своите врсници. Учествувала и во работата на училишниот совет и била најдобар играч во училишниот кошаркарски тим.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi