Оваа инфлуенсерка е толку убава што луѓето мислат дека е кукла!

9 јули, 2020
barbi

Инфлуенсерката и поранешната мисица Катерина Розмајзл, по потекло од Чешка, е толку убава што луѓето на Инстаграм се убедени дека таа е кукла.

На таа социјална мрежа, на која се појави во 2015 година, ја следат 800.000 луѓе. Таа има 22 години и беше втора придружничка на натпреварот за тинејџери на Miss Georgia Teen 2016година.

View this post on Instagram

Send me funny tiktoks

A post shared by Katerina 🦋 (@katerinarozmajzl) on

Многумина се сомневаат дека нејзиниот изглед не е дело на мајката природа, а нивните сомневања ги потврдија и старите фотографии кои се појавија на Интернет, во кои Катерина изгледа малку поинаку.. Катерина има пет помлади сестри – Алекси, Маријана, Викторија и близнаци Ела и Ема.

Таа основа своја линија на козметика, Katerina Cosmeticsи студира финансии.

Таа е во врска со Чезарек Чуборовски.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi