Овој човек ја освои Хали Бери: По многу разочарувања, ја научи како повторно да сака!

6 ноември, 2020
хали бери

Хали Бери (54) веќе неколку месеци се гледа со 50-годишниот пејач, текстописец, мултиинструменталист и музички продуцент Ван Хант, што го потврди со објава на Инстаграм во септември, откако претходно навести дека некој нов и посебен влегол во нејзиниот живот.

Имаше негативни искуства (со мажи), но Ван ја научи како повторно да сака – и нејзиниот партнер, но и самата … Тој е прекрасен и многу грижлив човек, а хемијата помеѓу Хали и него е едноставно неверојатна – рекол изворот близок до парот за UsWeekly.

Убавата актерка зад себе има три неуспешни брака – беше со бејзбол играчот Дејвид Џустик од 1993 до 1997 година, со музичарот Ерик Бенет од 2001 до 2005 година и со колегата Оливие Мартинез од 2013 до 2016 година. Таа има 12-годишна ќерка Нахла, со актерот, и со нејзиниот поранешен партнер, канадскиот модел Габриел Обри, го има синот Мејс (7).

Не е лесно да се справите со разводите, особено кога децата се вклучени во нив, но исто така се учи од овие негативни искуства, се учи од секој пораз. Сите овие врски беа лекции кои ме водеа таму каде што сум во моментот. Јас сè уште верувам во љубов, верувам дека едноставно се чувствувате и знаете кога ќе се појави таа вистинска личност – рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi