ОВОЈ „СТИЛ НА НЕУРЕДНОСТ“ НИКОМУ НЕ МУ СЕ ДОПАДНА: Најубавата манекенка на Светот фатена во „скандалозно“ издание! (ФОТО)

22 ноември, 2020
301287_profimedia0302401178_ff

Не би требало да се појавува вака надвор од својот дом.

Официјално најубавата жена на Светот, манекенката Бела Хадид со години ги освојува модните писти, а нејзината специфична убавина ги воодушеви еминентните модни кератори.

Обично имаме можност да ја видиме скоцкана од глава до пети, што ги остава мажите без зборови.

Сепак, ова може да се види само на фотографии и настани во градот, а во секојдневниот живот, папараците често ја фаќаат во спортско издание.

Овој пат, на публиката не ѝ се допадна нејзиниот момчешки стил, кој изгледаше многу неуредно и натрупано.

Но, таа најмногу приговори доби на сметка на залижаната коса, која изгледаше мрсно и со бледо лице, бидејќи според мислењето на публиката, тоа не е соодветно за „моден инфлуенсер“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi