Памела Адерсон наполни 53 години: Објави слика која кажува зошто и денес e сескс бомба

4 јули, 2020
33ndkal

Познатата плавуша го почести светот со црно бела фотографија од кревет но…не обична

Секс симболот и секс бомбата Памела Андерсон на 1 јули наполни 53 години, а не почести со жешка фотографија од кревет.

Памела со децении не се спушта од тронот. Една од најпознатите жени и секс симболи дури и во денешницата, па е вистинско задоволство највеќе за машкиот пол, кога позира во долен веш или во костум за капење.

Иако овој пат “само” ги покажа витките нозе и дел од задникот лежејќи на креветот, беше сосема доволно да ги интригира сите кои ја сакаат, а воедно на сите им го честиташе денот на Канада, кој е ист датум со нејзиниот роденден.

Со потпетица која се најде во пределот на стомакот, со мобилен телефон во едната рака и шампањ во другата рака, Памела изгледа сески од било кога.

Објави црно бела фотографија, но на кој му смета што не ја гледа во боја, кога и вака е повеќе од доволно.

View this post on Instagram

Happy 🇨🇦 day!

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

Неверојатната Памела денес има 53 години:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi