Памела беше запрашана со кого се дружи од тимот на „Baywatch“: Никој не очекуваше ваков одговор

25 мај, 2020
Naslovna

Канадско-американска актерка и ТВ-личност Памела Андерсон (52) беше виртуелен гостин во шоуто на Енди Коен „ Watch What Happens Live “ заедно со ѕвездата на „ Real Houswives of New York “, Рамон Сингер (63).

Во шоуто, Памела зборуваше за филмот „Baywatch“ во 2016 година во кој глуми Двејн Џонсон и Зак Ефрон, како и за домашното видео кое го сними со својот поранешен сопруг Томи Ли, кој стана хит на сите порно-страници.

– Тоа не беше домашно видео. Тоа беше компилација од видеа од патувањето на кое бевме голи – рече Памела.

Кога зборуваше за блокбастерот и римејкот на „Baywatch“, таа рече:

– Не ми се допадна. Да ја оставиме лошата телевизија како таква, не мора сè да се претвори во хит во кино.

– Во филмот беа инвестирани 65 милиони долари, а ги направивме нашите серии за 500 илјади долари. Имавме исти експлозии, исти сцени во вода, исти носии. Задоволство е да се биде креативен. Навистина не ви требаат толку многу пари – рече таа.

– Критичарите можеби не се согласуваат, но постои причина зошто серијата траеше 11 сезони. Не станува збор за глума, приказни, голотија и костуми, туку за забава што им ја овозможивме на луѓето за скромен буџет – заклучи актерката.

Таа откри дека од снимањето не слушнала од својата колешка Јасмин Блит, а на прашањето со која од колегите од сетот остана со добри услови, таа одговори:

– Со никој. Јас не сум социјална личност – рече Памела, која ја напушти серијата по 5-та сезона.

Водителот потоа ги праша Памела и Рамон различни прашања за врските и сексот – дали некогаш ја делеле сметката на првиот датум со дечкото, дали можат да му простат измама, дали сакаат секс во туш и разни други прашања…

Рамон и Памела не се согласија во ниту еден одговор, а Памела додаде:

– Јас само ги сакам своите деца. Имам тесен круг на пријатели. Не се дружам со луѓето многу. Јас ги сакам моите кучиња и моите деца. Претпочитам кучиња, во споредба со другите луѓе – заклучи таа.