Папарацо фотографии: Бритни Спирс во костим за капење, фановите во шок!

20 октомври, 2020
Britney-Spears


Некогаш една од најуспешните пејачки, поп-иконата Бритни Спирс привлекува внимание секој ден со своето необично и необјасниво однесување и изјави. Сепак, овие денови, 38-годишната девојка се најде во центарот на вниманието на јавноста кога во медиумите се проширија фотографии од папараци на познатата пејачка како ужива на плажа, а нејзината линија излезе во прв план.


Имено, Бритни ги искористи високите температури за да ужива на плажата во Малибу. За таа пригода таа носеше сино бикини и бели шорцеви, а имаше и заштитна маска. Сепак, нејзината линија дојде до израз и многу фанови се прашуваа што се случува со Бритни.


Имено, многумина забележаа дека пејачката е малку „пополна“ отколку што беше порано, но и отколку што покажуваат фотографиите на нејзините социјални мрежи. Покрај тоа, целулитот се забележува на нејзините нозе и стомакот. „Сè е во ред, но таа треба да го исправи стомакот“, „Се прашувам зошто не објавува вакви фотографии на сопствениот Инстаграм“, „треба малку да се тонира“, „се чини добро е во последните месеци“, се некои од коментарите на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum