ПАПАРАЦО ФОТОГРАФИИ НА ЏЕЈ ЛО ВО КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ „Изгледаш како мало прасе“

23 септември, 2020
profimedia-0559099139

Го покажа и целулитот

Актерка, пејачка и една од, како што често ѝ ласкаат, најсексапилните жени во Холивуд, 51-годишната Џенифер Лопез, каде и да се појави привлекува внимание со својата завидна фигура, а позната е и како голема обожавателка на теретана. Затоа нејзините последни папарацо-фотографии изненадија и воодушевија многу обожаватели, кои се прашуваат што се случува со поранешниот секс симбол.

Имено, Џеј Ло ги искористи високите летни температури за да ужива во друштво на својот свршеник Алекс Родригез на плажа, каде што парот го помина целиот ден. Џенифер носеше розово бикини за таа пригода и не погледна наназад кон љубопитните погледи, туку реши целосно да се посвети на капење и „апсорбирање“ на сончевите зраци. Сепак, не успеа да се скрие од папараците.

Фотографиите направени на плажа на кои нејзината линија доаѓа до израз го обиколија Светот. И, додека таа „заработи“ бројни комплименти „на своја сметка“ на нејзиниот атрактивен изглед, на социјалните мрежи некои обожаватели забележаа дека карантинот сепак оставил трага и на славната Џенифер. Имено, од стомачните мускули, што вообичаено сака да ги покажува – сега нема ни трага, па веднаш почнаа да се нижат коментарите на овие папарацо фотографии кои станаа вирални.

Изгледаш поразлично отколку на твоите фотографии, како да си накачила неколку килограми. Изгледаш како мала свиња. Разочаран сум ‘,’ Јас навистина не знаев дека имаш целулит. Не можеш да го видиш никаде на твоите фотографии, како тоа? ‘,’ Леле, се здебели неколку килограми? ‘, ова се само некои од многуте коментари на социјалните мрежи.

Сè уште не е познато дали карантинот или „бременоста“ се виновни за новата линија на славната актерка и пејачка. Имено, пред два месеци светските медиуми објавија дека Џенифер и Алекс планираат принова. ‘Една од првите работи за кои разговараа кога започнаа да одат е само да имаат деца заедно. Тие сметаат дека им е потребно медицинско асистирано оплодување. Имајќи предвид дека плановите за венчавка се ставени во втор план, сега е совршено време да се прошири нивното семејство “, заклучува изворот.