ПАРИЗ ХИЛТОН ВООПШТО НЕ ЗВУЧИ КАКО ШТО МИСЛИТЕ: Наследничката го користеше својот вистински глас во интервју и рече; „Јас не сум глупава русокоса!“

16 септември, 2020
The Women's Cancer Research Fund hosts An Unforgettable Evening, Arrivals, Beverly Wilshire Hotel, Los Angeles, USA - 27 Feb 2020

Документарецот за познатата наследничка наскоро ќе ја види светлината на денот, а некои сочни детали се веќе познати

Парис Хилтон (39) ги шокираше обожавателите кога зборуваше со вистински глас во едно телевизиско интервју. Имено, наследничката и диџејка е позната со децении по нејзиниот висок, детски глас, а всушност не звучи така.

Веќе некое време, таа го промовира документарниот филм „This Is Paris“ во кој ќе го открие своето вистинско лице. Им откри на водителите дека со години глими „глупава русокоса“ и дека Светот всушност никогаш не ја запознал.

„Вистинската јас е всушност брилијантна. Јас не сум глупава русокоса, но многу добро се преправам дека сум. Не сакам да ме паметат како праноглава старлета, туку како деловна жена“, објасни Хилтон, зборувајќи со многу подлабок глас отколку што сме навикнале.

Сфаќањето дека таа користи лажен глас со децении ги шокираше обожавателите. „Парис Хилтон всушност има длабок глас“, „Парис цело време го лажираше гласот? Шокирана сум, но всушност нејзиниот вистински глас звучи прекрасно“,„ Со години велам дека Парис се прави глупава и користи лажен глас, мило ми е што сега сите го знаат тоа “, се само некои од коментарите на Твитер.

Во документарецот, Парис зборуваше за физичкото и менталното малтретирање што го доживеала како тинејџерка во интернат, како и за насилните љубовни врски.